Dzisiejszy rynek tonie w rozwiązaniach do przechowywania, ale nie wszystkie są sobie równe. Kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przed dokonaniem zakupu, to rozmiar mebla, liczba półek, czy jest przenośne, czy nie, i wiele innych. Czasami trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce na coś, nawet jeśli masz dużą przestrzeń lub dużo miejsca w domu.

 

Jaki jest najlepszy sposób przechowywania mebli w korytarzach?

Często korytarze służą do przechowywania. Tutaj możesz przechowywać rzeczy, których nie potrzebujesz w swoim salonie lub sypialni. Zasadą przy przechowywaniu mebli w przedpokoju jest powieszenie ich na ścianie, aby wyglądały jak element dekoracji. Wiele osób zastanawia się, jak najlepiej przechowywać meble w przedpokoju. Pomysł nie polega na przechowywaniu go na podłodze, ponieważ zapewniłoby to, że Twoje drewniane podłogi ulegną uszkodzeniu i zostaną na nich zarysowane. Jedną z opcji jest przechowywanie mebli wzdłuż ściany z haczykami, a inną opcją jest układanie mebli obok siebie – dzięki temu nie zajmują zbyt dużo miejsca i można je łatwo przenosić, jeśli potrzebne.

Oto kilka wskazówek, jak przechowywać meble, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

-Zmniejsz bałagan, przechowując przedmioty w poziomie, a nie w pionie -Wiele osób może pomyśleć, że to niemożliwe, ale jest to bardzo skuteczne w maksymalizacji przestrzeni do przechowywania.

-Wydłużaj meble, jeśli trzeba -Można to zrobić, dokupując dodatkowe modele szaf

-Użyj półek narożnych i niskich półek -Możesz je znaleźć w większości szaf i możesz je wykorzystać jako dodatkowe miejsca do przechowywania.

Niezbędne wskazówki dotyczące przechowywania mebli w korytarzach

Przedpokój to najczęstsza przestrzeń, która nie jest do niczego wykorzystywana. Wykorzystując korytarz, możesz zmaksymalizować przestrzeń i bardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń. Niezbędne wskazówki dotyczące przechowywania mebli w korytarzach:

- Jeśli nie masz dostępnych miejsc do przechowywania, rozważ użycie karnisza i paneli zasłonowych do powieszenia lekkich przedmiotów, takich jak ubrania.

- Stwórz kilka haczyków ściennych, aby powiesić mniejsze rzeczy, takie jak torebki i teczki. Haczyki ścienne to świetny sposób, aby torebki i teczki nie ześlizgnęły się z blatu lub nie zgubiły się pod zlewem. Oferują również wygodne miejsce do przechowywania kluczy i toreb, gdy nie są używane.

Wybór odpowiedniego rodzaju szafy dla Twojego przedpokoju i organizacji szafy Wskazówki

W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek dotyczących organizacji garderoby, które pomogą Ci utrzymać porządek w szafie.

Istnieją trzy różne rodzaje organizacji garderoby:

  • Podejście od góry do dołu: ten styl skupia się na sortowaniu najczęściej używanych rzeczy na górnej półce, a następnie porządkowaniu reszty ubrań stamtąd w dół. Oznacza to, że sortujesz przedmioty najwyższego poziomu w oddzielnym obszarze, a następnie je odkładasz.

  • Podejście od środka: ten styl skupia się na sortowaniu według koloru, więc szukasz konkretnego przedmiotu w określonym kolorze, a następnie go odkładasz. Możesz również sklasyfikować swoje ubrania według rodzaju, aby łatwiej było je znaleźć, takie jak koszule, spodnie itp.

  • Podejście oddolne: ten styl opiera się na sortowaniu według rodzaju odzieży, co oznacza, że musisz osobno dać ubrania tylu kurtki zimowe, osobno płaszcze.